Maliyet Avantajları

Telesis Pure IP ve IP Sayısal Hibit Telefon Santralları ile teknolojinin sağladığı çok sayıdaki farklı dış hat seçenekleri, IP yetenekleri ve Profesyonel Süre Sınırlama Yeteneği ile ödemekte olduğunuz faturalarınızda %40’a varan indirimler sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Telesis Pure IP ve IP Sayısal Hibit Telefon Santrallarının profesyonel süre sınırlandırma ve yönlendirme yeteneği ile;

Her bir dış hattınız için birbirinden farklı 4 sayaç oluşturabilir,

Tek bir hatta dahi şehir içi, şehirler arası, milletlerarası veya cep aramalarına farklı dakikalarda kotalar koyabilir,

Dış hat hizmeti aldığınız Türk Telekom, GSM veya alternatif sabit telefon operatörünün aylık paketlerini hiç aşmadan en verimli şekilde kullanabilir,

Fatura kesim tarihlerinizi sisteme girerek her ay kotaların otomatik olarak sıfırlanmasını da sağlayabilir,

Aramalarınızı, otomatik olarak kotası daha yüksek hatlara yönlendirerek, maliyet odaklı çağrı dağıtımı yapabilir,

Bu sayede ilave %10-15 tasarruf sağlayabilirsiniz.

Telesis Profesyonel Süre Sınırlandırma ve Yönlendirme yeteneğini ister analog-sayısal dış hattınızda, ister FCT vasıtası ile GSM hatlarınızda, isterseniz alternatif operatörlerin IP dış hatlarında kullanabilirsiniz.

Telesis Pure IP ve IP Sayısal Hibrit Telefon Santralları eski nesil santrallara göre çok daha az elektrik tüketen doğa dostu santrallardır.

Yazar Hakkında

Can YILMAZ

1989 İstanbul doğumluyum Telesis, Karel, Alcatel, SoftPBX telefon santralleri ve VoIP, SIP, network, TCP/IP, uzaktan destek kurulum arıza bakım alanında faaliyet gösteriyorum.

Call Now Button