IP & VoIP Yeteneği

Telesis Hibrit ve Pure IP Santralın IP-VoIP yetenekleri sayesinde, merkez yerleşkeniz dışındaki şubeleriniz, eviniz, mobil personelleriniz gibi farklı lokasyondaki tüm birimlerinizle sadece dahili numara tuşlayarak tamamen ücretsiz görüşebilirsiniz.

Telesis Telefon Santralları ile;

Her bir biriminize santral alarak, internet ya da şebekeniz üzerinden tek bir santral gibi çalıştırarak, tek numara planında ücretsiz görüşebilir (VoIP), Telesis Telefon Santrallarının entegre sesli yanıt sistemi sayesinde yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Uzak lokasyondaki personellerinize santral almadan, sadece IP telefon bağlayarak yine tek numara planında ücretsiz görüşebilir, yönlendirmeler yapabilirsiniz.

Telesis IP Dect Sistem 8660/8630 ile ister ana binanızda ister uzak lokasyonlarınızda yine santral kullanmadan kablosuz iletişim olanakları sağlayabilirsiniz.

Telesis WebPhone özelliği ile tüm müşterilerinizin sizi ücretsiz arayabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu entegrasyonları sayesinde masanızdaki telefonunuzu cep telefonunuzla beraber entegre olarak kullanabilirsiniz.

Softphone uygulamaları ile bilgisayarınızı dünyanın herhangi bir yerinden santralınıza bağlayarak, bilgisayarınız üzerinden kendi şirketinizle ücretsiz görüşüp, dış hat alarak istediğiniz yeri en ekonomik şekilde arayabilirsiniz.

Telesis VTS480 Görüntülü IP Set kullanarak, uzak lokasyonlarınızla hem ücretsiz hem de görüntülü görüşebilirsiniz.

Alternatif operatörlerden, IP dış hat hizmeti almaya başlayabilir, bu sayede tasarruflu dış hat görüşmeleri yapabilirsiniz.

Internet protokolü üzerinden ses taşıma işlemi olan VoIP, Telesis Hibrit Santrallarının standart bir yeteneğidir. IP-TDM geçiş kanallarını, 2 kanaldan başlayarak istek ve ihtiyacınıza göre istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz.

Telesis Hibrit Santrallarının üstün IP özellikleriyle, en üst düzeyde IP ses kalitesi elde edebilir, VoIP’de dünya standartlarına ek bir ücret ödemeden kavuşabilirsiniz.

Telesis Hibrit Santral sistemleri, SIP, H.323 ve xSIP protokollerini aynı anda destekleyebilen, G711 – G723.1 – G729 – G729ab kodek desteği, Echo-canceller (yankı önleyici), VAD Silence Suppression (sessizlik bastırma), Otomatik Yedek Yön Seçimi gibi üstün IP özellikleri standart olarak kullanıcılarına sunmaktadır.

Ayrıca tüm Telesis Telefon Santrallarında IP v6 desteği bulunmaktadır.

IP yeteneklerden Web Arayüzü sayesinde tüm Telesis Telefon Santralları istediğiniz herhangi bir web tarayıcı ile herhangi özel bir program kullanmadan, ister akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan, dünyanın her yerinden yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Telesis Telefon Santrallarını, bir diğer IP yeteneği olan SNMP desteği sayesinde, IP şebekeniz üzerinden basitçe yönetebilirsiniz.

Tüm Telesis Telefon Santrallarının TAPI desteği vardır. TAPI destekli yazılımlarla entegre bir şekilde çalışabilen Telesis Telefon Santralları, aynı zamanda xAPI projesi ile CTI, Çağrı Kayıt (CMDR) ve Adjunct konularında özel yazılım yapılmasına da olanak sağlamaktadır.

Yazar Hakkında

Can YILMAZ

1989 İstanbul doğumluyum Telesis, Karel, Alcatel, SoftPBX telefon santralleri ve VoIP, SIP, network, TCP/IP, uzaktan destek kurulum arıza bakım alanında faaliyet gösteriyorum.

Call Now Button